Vİzyon

Şirketler

Verilerinizi nasıl değerlendireceğinizi bilmiyormusunuz? Müşteri segmentasyonu ile müşterileri elde tutmak, onların yaşam boyu değerlerini arttırmak için eyleme geçirecek iç görüler oluşturabilirsiniz.

Veri Bilimciler

Birlikten kuvvet doğar. İşleriniz yoğundur vaktiniz olmayabilir. Öğrenmek için vaktiniz olmayabilir. Yada uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak çözümler belki bizde mevcuttur.

Hİzmet

müşterİ segmentasyonu

Mükemmel müşterilerinizi belirlemek istermisiniz? Mükemmel veya ideal müşterinizin kim olduğunu bilmek, size büyümeyi ölçeklendirmeniz için temel sağlar. Uygun olmayan insanlara zaman kaybetmeyi bırakmanıza ve bunun yerine sunduklarınızdan en fazla değeri alacaklara odaklanmanıza olanak tanır.

 • Neden Müşteri Segmentasyonu Yapmalısınız?
 • Web Log Analİzİ

  Web sitenizin loglarını (günlüklerini) inceleyerek ziyaretçilerin hangi ülkelerin hangi şehirlerinden olduğunu hangi tarayıcı ve hangi sistemleri kullandıklarını öğrenerek ziyaretçi yapısını ve bu yapıya yönelik ürün gösterimlerini sağlayabilirsiniz.

  Yönlendiren Analizi

  Ziyaretçilerin web sitenize nasıl ulaştığını belirleme hem hacim (ziyaretçi sayısı) hem de derinlik (bağlı sayfa sayısı) açısından en çok yönlendirenlerin kim olduğunu belirleme.

  Ziyaretçi Analizi

  Ziyaretçileri web sitesine nasıl dahil olduklarına göre segmentlere ayırın doğru segmentleri (Pazarlama, Potansiyel Satış ve Satış) beslemek için bu segmentleri bilinen müşterilere eşleyin.

  müşterİ kayıp öngörüsü

  Müşteri kaybı, belirli bir zaman dilimi içinde şirketinizin ürün veya hizmetini kullanmayı bırakan müşterilerin yüzdesidir. Durumun neden böyle olduğunu öğrenmek için, yeni müşteriler edinmenin mevcut müşterileri elde tutmaktan daha pahalı olduğunu anlamamız gerekir.

  tavsİye sİstemİ ve dahası

  Marketten aynı anda alınan ürünleri içeren veri değerlerini yorumlayarak tavsiye sistemleri oluşturup aksiyon fikirlerimizi öğrenip müşterilerinize devamlı aldıkları ürünlerin yanında ek ürünler tavsiye ederek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Zaman serisi analizi, Emlak fiyatları tahmini, Kredi risk değerlendirmesi, Sigorta dolandırıcılık tespiti, Kredi kartı anomaly algılama, , Jeo-uzamsal analiz, Ağlarda izinsiz girişleri bulma, Doğal dil işleme, gibi günümüzde bir çok sektörün ihtiyacına yönelik çözümlerimiz mevcuttur.

  Başarı..

  Başarının sırrı öğrenmekten asla vazgeçmemektir. İnsanlar öğrenmekten vazgeçince yaşlandı sayılırmış. Bizim her geçen gün değişen teknoloji ve imkanları öğrenmemiz ve müşterilerimize bunu bir vizyon olarak sunmamız vazgeçilmez bir anlayıştır.

  Sonuçta işimiz müşterimiz için değer yaratmaktır.

  Elements

  Text

  This is bold and this is strong. This is italic and this is emphasized. This is superscript text and this is subscript text. This is underlined and this is code: for (;;) { ... }. Finally, this is a link.


  Heading Level 2

  Heading Level 3

  Heading Level 4

  Heading Level 5
  Heading Level 6

  Blockquote

  Fringilla nisl. Donec accumsan interdum nisi, quis tincidunt felis sagittis eget tempus euismod. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus vestibulum. Blandit adipiscing eu felis iaculis volutpat ac adipiscing accumsan faucibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus lorem ipsum dolor sit amet nullam adipiscing eu felis.

  Preformatted

  i = 0;
  
  while (!deck.isInOrder()) {
    print 'Iteration ' + i;
    deck.shuffle();
    i++;
  }
  
  print 'It took ' + i + ' iterations to sort the deck.';

  Lists

  Unordered

  • Dolor pulvinar etiam.
  • Sagittis adipiscing.
  • Felis enim feugiat.

  Alternate

  • Dolor pulvinar etiam.
  • Sagittis adipiscing.
  • Felis enim feugiat.

  Ordered

  1. Dolor pulvinar etiam.
  2. Etiam vel felis viverra.
  3. Felis enim feugiat.
  4. Dolor pulvinar etiam.
  5. Etiam vel felis lorem.
  6. Felis enim et feugiat.

  Icons

  Actions

  Table

  Default

  Name Description Price
  Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
  Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
  Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
  Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
  Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
  100.00

  Alternate

  Name Description Price
  Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
  Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
  Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
  Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
  Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
  100.00

  Buttons

  • Disabled
  • Disabled

  Form